فی نت
فی نت اولین و تنهاترین مرجع قیمت های شرکت های خدمات اینترنتی با امکان جستجو و مقایسه
لیست قیمت شرکتها

مشاهده لیست قیمت تمام شرکت های اینترنتی ارائه دهنده اینترنت پرسرعت

فستیوال پلاس

اولین نفری باشید که از جشنواره ها، پیشنهادات ویژه، و اینترنت های رایگان شرکتها باخبر می شوید

معرفی اینترنت رایگان

دسته بندی مطلب : خدمات ما :

اینترنت رایگان

با شنیدن اینترنت رایگان کسی نیست که چشمانش برق نزند. دلتان می خواهد از اخبار در مورد آن مطلع باشید؟ به این صورت که هرگاه هر کدام از اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل طرح اینترنت رایگان داشت اولین نفر شما باخبر شوید؟ اگر پاسخ شما مثبت است همین الان در سایت ما ثبت نام کنید تا فی نت شما را در یافتن این طرح ها کمک نماید. در ادامه اطلاعات بیشتری در این زمینه به شما خواهیم داد.

مزایای استفاده از اینترنت رایگان چیست؟

پاسخ به این سوال این است که سراسر فایده است. شما می توانید با اعمال کد دستوری آن وارد فضای مجازی شوید و هر کاری که دارید را بدون اینکه برای خرید اینترنت پول پرداخت کرده باشید، انجام دهید. فی نت شما را از این کدها مطلع می کند و این فرصت به شما دست می دهد که قبل از تمام شدن مدت زمان طرح از آن بهره ببرید. می خواهید فیلم یا آهنگ دانلود کنید، به تماشای آنلاین بپردازید یا هر کار دیگری که برای آن نیاز به اینترنت دارید را می توانید بدون اینکه نگران تمام شدن حجم ترافیک خریداری شده خود باشید، انجام دهید. رایگان است و استرس شما در مورد ترافیک و پولی که بابت آن دادید، وجود ندارد. مخصوصا اکنون که قیمت تعرفه های اینترنت به صورت عادی بالا می باشد.

اینترنت رایگان دانش آموزی

با آمدن ویروس کرونا استفاده از اینترنت بسیار فراگیر تر شد. از سال تحصیلی گذشته بسیاری از دانش آموزان برای اینکه بتوانند با مربیان خود ارتباط برقرار کنند نیاز به اینترنت داشتند و امسال نیز به همین صورت است. از این رو برای رفاه حال افراد بسته اینترنت رایگان ارائه شد. برای اینکه از این کد و نحوه فعالسازی اینترنت رایگان باخبر شوید کافی است به سایت فی نت سر بزنید.

اینترنت رایگان دانشجویی

اگر دانشجو هستید و نگران تمام شدن اینترنت خود و پرداخت مجدد پول برای خرید تعرفه هستید، سایت فی نت را به عنوان همراه خود بدانید. شما برای انجام کارهای تحقیقاتی خود نیاز به دانلود مقالات مختلف و سرچ در دنیای اینترنت دارید. نه تنها در زمان کرونا که بسیاری از کارها به صورت دورکاری شدند، قبل آن هم قشر دانشجو با اینترنت بسیار سروکار داشت. زمانی که با ما همراه باشید می توانید از اخبار در مورد کد اینترنت رایگان ایرانسل و سایر اپراتورها با خبر شوید. می دانیم که اخیرا یکی از خواسته های دانشجویان داشتن اینترنت به صورت رایگان بوده است. پس همراه ما باشید تا هزینه های شما را در مصرف اینترنت کاهش دهیم.

اینترنت رایگان واقعی با فی نت

شاید فکر کنید در واقعیت چنین چیزی وجود ندارد. اما باید بگوییم در حال حاضر افراد زیادی هستند که با پیگیری اخبار از طرف ما در زمینه های اینترنت رایگان ایرانسل، اینترنت رایگان همراه اول و اینترنت رایگان رایتل از خدمات آن ها بهره می برند. پس با فکر به اینکه شاید تمام این ها درست نباشد فرصت معرفی اینترنت رایگان را از خود نگیرید. همین حالا می توانید وارد سایت ما و بخش مربوطه شوید و به زودی لذت استفاده از اینترنت به صورت رایگان را بچشید.

سرعت ها چگونه است؟

یکی از دغدغه ها این است که سرعت این بسته ها به چه صورت است. اپراتورهای ایرانسل، همراه اول و رایتل هر روز بهتر از دیروز می شوند. حتی زمانی که در کوه باشید این اپراتورها به قدری قوی شده اند که می توانند شما را ساپورت کنند. پس از بابت سرعت آن ها خیالتان راحت باشد.

همین حالا اینترنت رایگان بگیر

با توجه به آنچه در بالا گفته شد یک فرصت عالی در مقابل شما قرار گرفته است. در آن شما لحظه ای که بسته های رایگان توسط اپراتورهای مختلف عرضه می شود اولین نفری هستید که با خبر می شوید. همین حالا هم اگر می خواهید بدانید کدام اپراتور بسته هایی را به صورت رایگان در اختیار عموم گذاشته است فقط کافی است یک کار راحت انجام دهید. لازم نیست وارد گوگل شوید و در بین انبوهی از اطلاعات که در مورد این مسئله وجود دارد، گمراه شوید. فقط کافی است سایت فی نت را دنبال کنید. همین الان به بخش مربوطه سر بزنید و از هر آنچه که لازم است در مورد آن بدانید، آگاه شوید. با عضو شدن در سایت ما اولین نفری باشید که از این بسته های شیرین مطلع می شود.


لیست قیمت شرکتها

مشاهده لیست قیمت تمام شرکت های اینترنتی ارائه دهنده اینترنت پرسرعت

فستیوال پلاس

اولین نفری باشید که از جشنواره ها، پیشنهادات ویژه، و اینترنت های رایگان شرکتها باخبر می شوید